nahoru

V.F.Červený

VFC-EB6888S - MASTER LINE

Nový model Es Tuby V.F.Červený, která byla vyvinuta ve spolupráci jak s českými, tak i mezinárodně uznávanými profesionálními hudebníky. 

Dílna V. F. Červený přichází s novou Brass-Bandovou řadou - Master Line

Návrh a konstrukce vychází z tradičního modelu, jehož kvalita je léty prověřená. Díky technicky dokonalému kompenzačnímu strojivu, excelentní intonaci v celém rozsahu nástroje.

Princip kompenzačního strojiva spočívá v možnosti prodloužení Zvukovodu jednotlivých ventilů při zapojení čtvrtého.

Nástroj je vybaven kompenzačním strojivem s uspořádáním strojiva tří ventilů v řadě a čtvrtým ventilem umístěným zvlášť pro levou ruku.

Čtvrtý ventil je pák dále opatřen zámkem tlakadla, což umožňuje přeladění nástroje na F. Ideální stavba dává tomuto nástroji ohromný a široký zvuk, který se výborně pojí se všemi nástroji.       


Specifikace       

 Ladění:  Es

 Vrtání:  17,5mm - 18,5mm

 Ozvučník: 485 mm, mosazný plech

 Materiál: mosaz

 Strojivo: 3 ventily s vrchním ovládáním a 1 ventil s postraním ovládáním, perinetový kompenzační systém, pouzdra strojiva a ventily z mosazného materiálu. Měniče jsou vyrobeny z kvalitní antikorozního materiálu, výroba měničů na CNC soustruhu

 Garnitura: Pakfongové vnější a mosazné vnitřní tahy snižců, ručně lapované, mosazné obloučky i vývodová kolínka, pakfongové plátky a příčky, nově tvarované příčky, spojovací kroužky a ústnicový nástavec, ozdobné prvky "VFC" 

 Výbava: 4 vodní klapky - hlavní ladící tah, 1. a 3. strojivový tah, hnízdo pro notový držák

 Povrchová úprava: nástroj je silně postříbřen a vyleštěn, šestihranný ústnicový nástavec s ozdobným zápichem

 Příslušenství: Postříbřený nátrubek, pouzdro.