nahoru

V.F.Červený

AKTUALITY

V.F.ČERVENÝ a GENEVA

S okamžitou platností zahajuje firma MUSIK MEYER GmbH oficiální distribuci pro značky V.F.Červený a GENEVA v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí, Belgii, Lucembursku a Polsku.

Společnost GENEVA převzala české továrny, AMATI a V.F.Červený, proslavené po celém světě těmi nejlepšími hudebními nástroji.

 Tim Oldroyd, zakladatel společnosti GENEVA a generální ředitel s potěšením řekl: „Původně jsme s AMATI-Denak začali spolupracovat před osmi lety na výrobě GENEVA nástrojů ve Velké Británii. Spojení mezi těmito dvěma podniky bylo silné, stejně jako naše nástroje GENEVA a jak se poptávka po nástrojích GENEVA rozšiřovala po Velké Británii, do Evropy a pak USA, bylo naším úmyslem aby naše spojení s Amati a Červeným bylo více stálé.“ Výsledkem bylo, že společnost GENEVA koupila továrny Amati a V.F.Červený.

 Celý tým MUSIK MEYER se těší na spolupráci. S okamžitou platností je MUSIK MEYER váš spolehlivý partner, na kterého se neváhejte obrátit v případě všech dotazů na výrobky  V.F.Červený a GENEVA.